Cennik oraz zakres usług Salonu Coco

 Strzyżenia z kąpaniem:

Skracanie włosa przy użyciu maszynki lub nożyczek, zawsze według wskazań i upodobań właściciela. Technika nożyczkowa pozwala na skrócenie włosa na dowolną długość

Yorkshire Terrier 65zł

Maltańczyk 70zł

Szpic pomorski 70zł

Shih Tzu 75zł

Sznaucer miniatura 70zł

Terrier walijski 70zł

West 70zł

Pudel 80zł

Sznaucer średni 90zł

Airdale Terrier 110zł

Golden Retriever 120zł

Terrier rosyjski 150zł

Kąpanie jest intergalną częścią usługi groomerskiej. Pozwala na bezbolesne usunięcie kołtunów, przygotowanie włosa profesjonalnymi kosmetykami. Podnosi znacząco jakość wykonanej usługi.

Z kąpania – w porozumieniu z właścicielem – rezygnujemy jedynie z powodów zdrowotnych lub u psów wyjątkowo lękliwych. Strzyżenie bez kąpania to usługa wyceniana indywidualnie.

Kołtuny, których rozczesywanie znacząco przedłuża czas wizyty powodują wzrost ceny usługi ? 40zł/h.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy rozczesywania szaty sfilcowanej ze względu na dobro psów. Po uzgodnieniu w właścicielem kołtuny zostaną wygolone.

Trymowanie

Technika ta polega na usunięciu większości podszerstka i dłuższej sierści poprzez jej wyskubanie.
Zabieg przeprowadzony właściwe jest bezbolesny!!! Trymowana sierść odrasta twardsza, ma intensywniejszy kolor, nie kołtuni się i mniej brudzi.

Parson, Jack russel 70zł

Sznaucer miniatura 90zł

West 90zł

Terrier walijski 90zł

Sznaucer średni 100zł- 120zł.

Kąpanie do trymowania wykonujemy jedynie na wyraźną pośbę właściciela, zwiększa ono koszt usługi o około 20zł.

Nie trymujemy psów ras dużych i olbrzymich, bo mamy za słabe rączki :)

Spaniele

Spaniele i setery wyceniamy indywidualnie po obejrzeniu psa i rozmowie z właścicielem.

Cennik poglądowy :

Strzyżenie bez kąpania ? od 50 zł

Strzyżenie z kąpaniem od 70zł ? 100zł

Grooming spaniela ? trymowanie, kąpniel, strzyżenie ? 100zł-120zł

Koty

Strzyżenie maszynką – 60zł

Strzyżenie, rozczesywanie z kąpaniem 90zł ? 100zł

Czesanie, rozczesywanie kołtunów 50zł/h

Adaptacyjne kąpiele kociąt do 4 miesiąca życia kosztują jedynie 20zł

Oczy, uszka, łapki…

Standardowo w cenę każdej usługi wliczone są: czyszczenie uszu, higiena okolic oczu, wygolenie spodów łap i obcinanie pazurów

Zabiegi pielęgnacyjne

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się zabiegi pielęgnacyjne naszych długowłosych klientów. Usługa ta polega na rozczesaniu splątanego włosa, kąpieli z użyciem szamponów i odżywek odpowiednio dobranych do rodzaju szaty, kosmetyce uszu, oczu i łapek. Cena usługi kąpania psa utrzymywanego w długim włosie jest taka sama jak cena strzyżenia z kąpaniem tej samej rasy. Cena pielęgnacji pieska już ostrzyżonego to około 60% tej ceny.

 

Promocja – szóste kąpanie gratis

Promocja ta, to ukłon w stronę naszych najwytrwalszych klientów.

Skierowana jest dla właścicieli małych i średnich piesków, którzy regularnie zlecają nam pełną pielęgnację swoich pupil ? strzyżenie i kąpiel.

Do karty promocyjnej wpisujemy tylko takie, kompleksowe zabiegi.

Strzyżenie bez kąpania, np. w zimie lub w czasie choroby psa nie powoduje utraty ważności karty.

W promocji biorą udział jedynie pieski strzyżone. Koty oraz psy trymowane nie są objęte promocją

Promocja jest programem lojalnościowym, więc karta traci ważność po roku od ostatniej wizyty, nawet jeśli nie została wykorzystana.

Jak przygotować psa do wizyty

Regularnie czesać. Nagradzać psa za okazaną cierpliwość podczas domowych zabiegów pielęgnacyjnych. Suszyć suszarką po domowych kąpielach. Czesać i nagradzać. Prosimy o informację o ewentualnych chorobach, urazach lub alergiach waszych pupili. Pozwoli to nam na ich właściwą pielęgnację.

 

Psy problemowe

W pracy z psami problemowymi staram się przede wszystkim pomóc moim kudłatym klientom i ich właścicielom. Najczęstszą przyczyną agresji psa jest strach przed zabiegami wykonywanymi przez obcą osobę. Strach ten może być wynikiem przebytych traumatycznych zdarzeń: wypadek, operacja i długotrwałe leczenie, maltretowanie jakiego pies doświadczył lub niewłaściwie przeprowadzane wcześniejsze zabiegi pielęgnacyjne. Są też psy, które nie zostały jako szczenięta nauczone zabiegów pielęgnacyjnych, a niewielki odsetek ma objawy chorób psychicznych. Niezależnie od przyczyny agresji każdy pies jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Założenia kagańca, ostrego tonu głosu, cichego uspokajającego tonu głosu, obecności właściciela lub wręcz przeciwnie  – jego braku podczas strzyżenia.
Podczas pracy nie stosujemy żadnych środków uspokajających, ale współpracujemy z lekarzami weterynarii, którzy w ekstremalnych przypadkach, po przebadaniu psa podadzą mu odpowiedni farmaceutyk.